II Sesja Rady Miejskiej w Pruchniku
czwartek, 04 grudnia 2014 12:02

W związku z Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Przemyślu w sprawie zwołania sesji rad gmin w celu złożenia ślubowania przez nowo wybranych wójtów (burmistrzów, prezydenta) z obszaru właściwości terytorialnej Komisarza Wyborczego w Przemyślu informuje się, że Sesja Rady Miejskiej w Pruchniku, zwołana w celu złożenia ślubowania przez nowo wybranego Burmistrza Pruchnika, odbędzie się w dniu 5 grudnia 2014 r. o godz. 1100 w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Pruchniku, ul. ks. B. Markiewicza 20.

Planowany porządek obrad przedstawia się następująco:

1. Otwarcie sesji, stwierdzenie prawomocności obrad, powitanie zaproszonych gości.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu obrad z I Sesji Rady Miejskiej w Pruchniku.
  4. Odczytanie wyników wyborów na Burmistrza Pruchnika.
  5. Wręczenie nowo wybranemu Burmistrzowi Pruchnika zaświadczenia o wyborze.
  6. Złożenie ślubowania przez nowo wybranego Burmistrza Pruchnika.
  7. Poinformowanie Rady o stanie budżetu oraz sprawozdanie Burmistrza Pruchnika o stanie gminy.
  8. Wolne wnioski i zapytania.
  9. Zakończenie obrad.

Sesja zostanie poprzedzona uroczystą Mszą Św. w Kościele Parafialnym w Pruchniku o godz. 1000.