Zarządzenie - wybory sołtysów i przewodniczących rad osiedli
piątek, 02 stycznia 2015 11:37

Ogłoszenie

Burmistrz Pruchnika informuje, że w dniu 3 lutego (wtorek) o godz. 16.00 w świetlicy Urzędu Miejskiego odbędzie się I posiedzenie Obwodowych Komisji Wyborczych powołanych do przeprowadzenia wyborów przewodniczących rad osiedli, sołtysów, rad osiedli i rad sołeckich.
Podczas posiedzenia zostaną wybrani przewodniczący Komisji oraz omówione zostaną niezbędne zagadnienia dotyczące przeprowadzenia wyborów.

Burmistrz Pruchnika
Wacław  Szkoła

ZARZĄDZENIE w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych do przeprowadzenia wyborów przewodniczących rad osiedli, sołtysów, oraz rad osiedli i rad sołeckich na terenie Gminy Pruchnik, w związku z upływem ich czteroletniej kadencji.

OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Pruchniku o zarejestrowanych kandydatach na sołtysów, przewodniczących rad osiedli, członków rad sołeckich i rad osiedli w wyborach zarządzonych na dzień 8 lutego 2015 r.

Zarządzenie Burmistrza Pruchnika w przeprowadzenia wyborów przewodniczących rad osiedli i sołtysów oraz rad osiedli i rad sołeckich na terenie gminy Pruchnik w związku z upływem ich czteroletniej kadencji.

Zgłoszenia kandydatów na sołtysów, przewodniczących rad osiedli, członków rad sołeckich i rad osiedli oraz kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych przyjmowane będą od 19 do 23 stycznia.

Druki zgłoszeń do pobrania w sekretariacie Urzędu Miejskiego.