Rodzinny Turniej Debla w OSP nr 3 w Pruchniku
środa, 11 lutego 2015 00:00

Dziś w remizie OSP nr 3 w Pruchniku odbył się I Rodzinny Turniej Debla, został zorganizowany z inicjatywy zarządu KTS ,,STRAŻAK" PRUCHNIK oraz zarządu jednostki OSP nr 3 w Pruchniku.

Zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem, w turnieju wzięło udział 12 par deblowych. Turniej był rozgrywany systemem do dwóch przegranych meczów. W turnieju udział wzięli oczywiście też nasi zawodnicy oraz zarząd naszego klubu. Dla najlepszych par deblowych zostały przygotowane medale. Nagrodziliśmy także 3 najbardziej najmłodszych wyróżniających się graczy turnieju. W meczu o 3 miejsce zmierzyli się Dariusz/Marcin Rostecki-Andrzej/Kamil Wojdyła.Po wielkich emocjach zwycięsko z tej konfrontacji wyszła rodzina Wojdyłów, którzy wygrali ,,mały finał" w stosunku 3:1. W wielkim finale wystąpiło trzech graczy naszego klubu oraz Prezes ,,STRAŻAKA". Pierwszą parę deblową tworzyli Maciej/Wojciech Olejarz, natomiast drugą Stanisław/Hubert Szkoła. W finale 3:0 zwyciężyła pierwsza para. Na koniec turnieju głos zabrał wiceburmistrz Miasta i Gminy Pruchnik, który podziękował wszystkim za udział w tym turnieju oraz pogratulował zwycięzcom.

Pierwsza 4 turnieju:

1. Maciej/Wojciech Olejarz
  2. Stanisław/Hubert Szkoła
  3. Andrzej/Kamil Wojdyła
  4. Dariusz/Marcin Rostecki

Najbardziej wyróżniający się młodzi gracze:

1. Grzegorz Kędzior
  2. Marian Kędzior