strona domowa
strona domowa
Kampania informacyjna "BADAM SIĘ, MAM PEWNOŚĆ"
wtorek, 26 maja 2015 00:32

Zapraszamy wszystkie Panie do wzięcia udziału w kampanii informacyjno-edukacyjnej „BADAM SIĘ, MAM PEWNOŚĆ”, dotyczącej propagowania idei profilaktyki chorób nowotworowych w zakresie raka piersi i raka szyjki macicy.
Spotkanie informacyjne odbędzie się 2 czerwca 2015 r. /wtorek/ o godz. 9:30 w Pruchniku – sala Urzędu Miejskiego w Pruchniku.
Bezpośrednio po spotkaniu istnieje możliwość rejestracji na bezpłatne badania /wystarczy dowód osobisty/ oraz każdy otrzyma materiały edukacyjne wraz z informacją o podmiotach wykonujących bezpłatne badania profilaktyczne.
Akcja realizowana jest we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Koordynującym Populacyjne Programy Wczesnego Wykrywania Raka Piersi oraz Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy, Starostwem Powiatowym w Jarosławiu oraz NZOZ Almed.

  Wejscia: 1764