PÓŁKOLONIE 2015

Burmistrz Pruchnika wspólnie z Krajową Radą Izb Rolniczych w czasie wakacji 2015 r. organizuje bezpłatne 10-dniowe półkolonie dla dzieci i młodzieży szkolnej od 7 do 16 roku życia, których przynajmniej jedno z rodziców/prawnych opiekunów jest ubezpieczone w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (jednocześnie na ubezpieczenie emerytalno-rentowe oraz chorobowe, wypadkowe i macierzyńskie) lub jedno z rodziców jest uprawnione do świadczeń z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w okresie w którym organizowana jest półkolonia. Letni wypoczynek obejmuje dzieci i młodzież uczęszczającą do szkół na terenie Gminy Pruchnik.

Gwarantujemy 6-godzinną opiekę wykwalifikowanej kadry, dowóz, ubezpieczenie NW, 2 posiłki oraz atrakcyjny program kulturalno – oświatowy, w tym: zajęcia sportowo – rekreacyjne, plastyczne, wycieczki krajoznawcze.

Miejsce półkolonii:

• Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pruchniku

Termin: od 13.07 – 24.07.2015 r.

Nabór uczestników prowadzi Urząd Miejski w Pruchniku.

Więcej informacji pod nr tel.:

Burmistrz Pruchnika
Wacław Szkoła