Bezpłatne konsultacje dla członków organizacji pozarządowych
środa, 06 lipca 2011 19:13

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Z Tradycją w Nowoczesność" zaprasza na BEZPŁATNE KONSULTACJE dla członków organizacji pozarządowych oraz osób zainteresowanych założeniem organizacji pozarządowej z terenu LGD (tj. Gmin: Chłopice, Kańczuga, Pawłosiów, Pruchnik, Roźwienica).

Bezpłatne porady prowadzić będą:

• prawnik
  • księgowy
  • ekspert z zakresu tematyki ubezpieczeń społecznych - pracownik ZUS
  • ekspert z zakresu tematyki podatkowej  - pracownik US
  • ekspert z dziedziny funkcjonowania organizacji pozarządowych

Termin najbliższych konsultacji:

16.07.2011 r. (sobota) w godzinach 10.00 - 14.00
22.07.2011 r. (piątek) w godzinach 16.00 - 20.00

Miejsce prowadzonych konsultacji:

Biuro LGD Stowarzyszenie "Z Tradycją w Nowoczesność" (budynek Urzędu Gminy Pawłosiów pok. 111)
Pawłosiów 88, 37-500 Jarosław