strona domowa
strona domowa
1% podatku

Szanowni Państwo!

Zbliża się okres rozliczania podatku. Podobnie jak w ubiegłych latach mamy możliwość przekazania 1% podatku z rozliczenia PIT na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego.
To szansa wsparcia organizacji w swoim regionie i cennych przedsięwzięć z różnych dziedzin życia oraz jest to forma pomocy dla osób będących w potrzebie. Dzięki temu, że sami możemy zdecydować, której organizacji podarujemy część naszego podatku, mamy wpływ na to jak nasze pieniądze zostaną wykorzystane.

Informacje dotyczące organizacji pożytku publicznego, uprawnionych do otrzymania  1% podatku dochodowego za rok 2015 można znaleźć na stronie internetowej: http://bazy.ngo.pl/search/wyniki.asp?wyniki=1&kryt_nazwa=&kryt_miasto=Pruchnik&kryt_woj=9&kryt_krs=&kryt_pola=&szukanie=opp
lub
na wykazie organizacji pożytku publicznego z województwa podkarpackiego

 

  Wejscia: 1130