Konferencja Partnerstwa Lokalnego na rzecz ożywienia społeczno-gospodarczego
czwartek, 08 września 2016 11:51

We wtorek 6 września 2016 r. w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu po raz drugi miało miejsce spotkanie uczestników projektu Promocji Partnerstwa Lokalnego. Projekt „Partnerstwo Lokalne na rzecz ożywienia społeczno-gospodarczego i aktywizacji rynku pracy w powiecie jarosławskim” organizowany jest przez Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu oraz Starostwo Powiatowe.

Bezpośrednie spotkanie przedstawicieli lokalnych środowisk, poznanie lokalnych zasobów, atutów czy problemów, ma skutkować stworzeniem nowych miejsc pracy, zwiększyć lokalne inwestycje, czy poprawić poziom życia mieszkańców. Partnerstwo Lokalne dzięki odpowiedniej komunikacji, ma służyć również budowaniu wspólnoty, społeczeństwa obywatelskiego oraz wypracowaniu więzi pomiędzy różnymi sektorami w powiecie jarosławskim.

Na wtorkowym spotkaniu Burmistrz Pruchnika Wacław Szkoła zaprezentował najważniejsze atuty, walory oraz charakterystyczne elementy lokalnej infrastruktury, mające zachęcić przedsiębiorców do lokowania inwestycji w Naszej Gminie.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji

Zdjęcia udostępnione przez PUP w Jarosławiu: