„CZAS NA BIZNES”
wtorek, 24 stycznia 2017 09:12

Projekt  „Czas na biznes!”, realizowany jest przez firmę AMD Group w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt „Czas na biznes!” skierowany jest do mieszkańców województwa podkarpackiego, powyżej 29 roku życia, którzy chcieliby otworzyć własną działalność gospodarczą, są osobami bezrobotnymi lub biernymi zawodowo, znajdującymi się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy  tj. osobami długotrwale bezrobotnymi, osobami niepełnosprawnymi, kobietami, rodzicami/opiekunami prawnymi posiadającymi co najmniej 3 dzieci w wieku do 18 roku życia oraz chcą skorzystać z naszego wsparcia w postaci:

• doradztwa i szkoleń dotyczących zakładania, prowadzenia działalności gospodarczej oraz opracowania biznesplanu – zapewniamy materiały szkoleniowe, catering, zwrot kosztów opieki nad dziećmi do lat 6  oraz zwrot kosztów dojazdu na zajęcia,
  • bezzwrotnej dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej  w kwocie do 23 000,00 zł,
  • wsparcia pomostowego w wysokości 1 750,00 zł przez pierwsze 8 miesięcy po otwarciu działalności,
  • wsparcia pomostowego doradczego - biznesowego i prawnego przez pierwszy rok działalności firmy.

Jeżeli uważacie Państwo tę inicjatywę za potrzebną to zapraszamy Mieszkańców Gminy Pruchnik do udziału w wyżej wymienionym nieodpłatnym projekcie.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, który dostępny jest na stronie www.amd-group.pl w zakładce projekty unijne lub pod linkiem http://www.amd-group.pl/do-pobrania-czas-na-biznes.html i w Biurze Projektu: ul. Piłsudskiego 34 (C.H. EUROPA II – 4 piętro), 35-001 Rzeszów, tel.: 608 396 822,  e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.