„KOBIECY PULS BIZNESU" - bezpłatne wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej
czwartek, 09 lutego 2017 13:17

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w związku z realizacją projektu pt. „KOBIECY PULS BIZNESU", istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego wsparcia finansowego na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości do 39 700,00 zł.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Priorytet VII Regionalny rynek Pracy,  Działanie 7.3 Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości.

Projekt „KOBIECY PULS BIZNESU” jest skierowany dla KOBIET, które:
- ukończyły 30 lat,
- zamieszkują na terenie województwa podkarpackiego,
- zamierzają otworzyć własną działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego,
- są bezrobotne lub bierne zawodowo.

Szczególnie zapraszamy kobiety znajdujące się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy, w tym:
- długotrwale bezrobotne,
- niepełnosprawne,
- powyżej 50 roku życia
- posiadające co najmniej 3 dzieci w wieku do 18 roku życia,
- wchodzące/powracające na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka,
- samotne matki wychowujące minimum 1 dziecko w wieku do 18 roku życia.

W ramach projektu oferujemy:
- doradztwa i szkolenia dotyczące zakładania, prowadzenia działalności gospodarczej oraz opracowania biznesplanu,
- bezzwrotną dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej w kwocie do 22 000 zł,
- bezzwrotne finansowe wsparcie pomostowe w wysokości 17 700 zł przez 12 miesięcy w tym: 1 750 zł/miesiąc przez 6 miesięcy oraz 1 200 zł/miesiąc przez kolejne 6 miesięcy,
- szkolenia i doradztwo specjalistyczne wspomagające prowadzenie działalności gospodarczej.

Zapewniamy materiały szkoleniowe, catering, zwrot kosztów opieki nad dziećmi do lat 7 oraz zwrot kosztów dojazdu na zajęcia.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, który dostępny jest na stronach: www.cdsprojekt.pl i www.amd-group.pl lub zapraszamy do kontaktu z Biurem Projektu: ul. Piłsudskiego 34 (C.H. EUROPA II - 4 piętro), 35-001 Rzeszów, tel.:17 779 01 88, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

KOBIECY PULS BIZNESU
ul. Piłsudskiego 34 (C.H. EUROPA II - 4 piętro)
tel.: 17 779 01 88
www.cdsprojekt.pl, www.amd-group.pl