strona domowa
strona domowa
Konsultacje projektu Rocznego Programu Współpracy Gminy Pruchnik z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2018
czwartek, 19 października 2017 05:11

Szanowni Państwo trwają konsultacje projektu Rocznego Programu Współpracy Gminy Pruchnik z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2018, zapraszamy do zapoznania się z tym dokumentem oraz zgłaszania ewentualnych uwag.

Burmistrz Pruchnika zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do wzięcia udziału w konsultacjach projektu Rocznego programu współpracy Gminy Pruchnik z organizacjami pozarządowymi na rok 2018.

Konsultacje odbywają się od 18 października do 27 października 2017 roku. Treść projektu programu współpracy i formularz do zgłaszania uwag zamieszczone są poniżej w wersji elektronicznej oraz są dostępne w Urzędzie Miejskim w Pruchniku ul. Rynek 1 - pok. 17.

Uwagi do projektu programu współpracy można zgłosić wypełniając formularz i dostarczając go w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 października 2017 r. na:

  • adres poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
  • adres Urzędu Miejskiego w Pruchniku ul. Rynek 1, 37-560 Pruchnik.

 

 - Projekt programu

 - Formularz uwag

  Wejscia: 1389