strona domowa
IV Strażacki Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Pruchnika

W dniach 24-25 lutego 2018 roku w hali sportowej w Pruchniku odbył się IV Strażacki Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Pruchnika. Wygrali strażacy ze Świebodnej, drugie miejsce zajęła drużyna OSP Rozbórz Okrągły, a na trzecie OSP Rzeplin.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn z terenu Gminy Pruchnik. Podczas losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy:

IV miejsce – OSP Hawłowice
V miejsce ex aequo – OSP Pruchnik I, OSP Świebodna II, OSP Rozbórz Długi, OSP Pruchnik III.

Tytuł MVP IV Strażackiego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Pruchnika zdobył Jakub Wańkowicz.

Organizatorami turnieju byli OSP Pruchnik I oraz OSP Świebodna. a całość sędziował Stanisław Kubicki.

Po zakończonym turnieju odbyła się dekoracja zwycięzców. Burmistrz Pruchnika Wacław Szkoła wspólnie z przedstawicielami organizatorów – Prezesami Stanisławem Stanikiem i Bogdanem Wrzuszczakiem wręczyli puchar oraz rozdali statuetki i dyplomy.

Pan Burmistrz dokonał również podsumowania turnieju, dziękując wszystkim zawodnikom za zaciętą i bardzo emocjonującą rywalizację oraz za udział w turnieju, a także  sędziom i organizatorom za inicjatywę i trud organizacyjny.

6. OSP Hawłowice – OSP Rozbórz Długi              2 : 0

Kolejność w grupie: I – OSP Hawłowice, II – OSP Rozbórz Okrągły, III – OSP Świebodna II,  IV – OSP Rozbórz Długi

6. OSP Rzeplin – OSP Pruchnik III                     2 : 0
Kolejność w grupie: I – OSP Rzeplin, II – OSP Świebodna, III – OSP Pruchnik I, IV – OSP Pruchnik III.

W drugim dniu turnieju odbyły się mecze półfinałowe, mecz o 3 miejsce oraz finał:
1.    Półfinał nr 1: 1A – 2B – OSP Hawłowice – OSP Świebodna       1 : 2
2.    Półfinał nr 2: 2A – 1B – OSP Rozbórz Okrągły – OSP Rzeplin    2 : 0
3.    Mecz o 3 miejsce: OSP Rzeplin – OSP Hawłowice                    3 : 0
4.    Finał: OSP Świebodna – OSP Rozbórz Okrągły                        3 : 1

W imieniu organizatorów - OSP Pruchnik I i OSP Świebodna serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego kibicowania strażakom podczas IV Strażackiego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Pruchnika, który odbędzie się w dniach 24-25 lutego 2018 r. na hali sportowej w Pruchniku.

Program turnieju:
•    Sobota - godz. 10.00 – gr. A, godz. 14.00 – gr. B
•    Niedziela – godz. 14.00 mecze półfinałowe. Mecz o 3 miejsce i finał bezpośrednio po meczach półfinałowych.