strona domowa
strona domowa
Konkurs grantowy „Wspieramy rozwój”
piątek, 09 marca 2018 09:39

Grupa Cedrob S.A. po raz drugi prowadzi konkurs grantowy „Wspieramy Rozwój”. Celem inicjatywy jest wsparcie podmiotów prowadzących działalność społecznie użyteczną. W tym roku zostanie wyłonionych 75 laureatów w pięciu kategoriach, a łączna suma nagród wyniesie 1 mln złotych.

W konkursie mogą wziąć udział podmioty prowadzące działalność społecznie użyteczną.

  • fundacja (z wyłączeniem fundacji firm)
  • uczelnia
  • szkoła publiczna, biblioteka, przedszkole
  • jednostka samorządu terytorialnego
  • stowarzyszenie
  • studenckie koło naukowe
  • instytut naukowy
  • organizacja sportowa,
  • jednostka służb mundurowych
  • związek wyznaniowy lub organizacja kościelna

W konkursie można zgłaszać zarówno projekty edukacyjne, naukowe, kulturowe, sportowe, społeczne. W związku z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę do II edycji konkursu grantowego Wspieramy Rozwój została dodana piąta, specjalna kategoria projektów promujących patriotyzm oraz szerzących wiedzę historyczną w tej dziedzinie.

Więcej informacji można uzyskać  w regulaminie konkursu,  pod linkiem do strony konkursu:
http://www.grupacedrob.pl/wspieramy-rozwoj/o-konkursie

  Wejscia: 1235