VI Turniej Tenisa Stołowego grup zorganizowanych o puchar Burmistrza Pruchnika i Prezesa KTS "Strażak" Pruchnik
poniedziałek, 18 listopada 2019 12:31

Po piątkowych zmaganiach młodzieży szkolnej, w sobotę 16.11.2019 r. w hali sportowej w Pruchniku rywalizację przy stołach prowadzili przedstawiciele różnych instytucji z terenu Gminy Pruchnik jak i Powiatu Jarosławskiego.

Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn:

• Strażacy - strażacy z OSP Pruchnik III
  • Nauczyciele - nauczyciele wychowania fizycznego z terenu Gminy Pruchnik
  • Powiat Jarosławski - przedstawiciele Starostwa Powiatowego i Rady Powiatu na czele ze Stanisławem Kłopotem Starostą Jarosławskim
  • Samorządowcy - radni Rady Miejskiej w Pruchniku i przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Pruchniku

Wszystkie drużyny rozgrywały pomiędzy sobą mecze indywidualne oraz deble. Po bardzo emocjonujących i zaciętych rozgrywkach, pomimo typowanego mocnego faworyta, najlepsi okazali się strażacy z OSP Pruchnik III, na drugim miejscu ubiegłoroczni zwycięzcy – nauczyciele. Podium uzupełniła grupa mundurowa.
Szczegółowe wyniki przedstawiają się następująco:

Lp.

Nazwa Drużyny

OSP Pruchnik III

Powiat Jarosławski

Grupa Mundurowa

Samorządowcy

pkt.

stos. gier

Zajęte miejsce

1.

OSP Pruchnik III

2.

3.

Powiat Jarosławski

IV

4.

Grupa Mundurowa

5.

Samorządowcy

IV

Puchary oraz medale wręczali Prezes KTS „Strażak” Pruchnik Stanisław Szkoła oraz Robert Grządziel – Sekretarz Gminy Pruchnik. Organizatorem Turnieju był KTS „Strażak” Pruchnik, a fundatorem okolicznościowych pucharów Burmistrz Pruchnika.

Zdjęcia Dawid Tomaszewski