strona domowa
strona domowa
LGD Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy na podejmowanie działalności gospodarczej

 

LGD Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” zaprasza do składania wniosków o przyznanie pomocy na podejmowanie działalności gospodarczej, w związku z ogłoszeniem naboru w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego

kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020  w zakresie:  Stworzenie warunków do powstawania i zachowania istniejących miejsc pracy z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań przez: Podejmowanie działalności gospodarczej.

 

Ogłoszenie o naborze dot. Podejmowania  Działalności Gospodarczej dostępne jest pod linkiem:
http://www.ztradycjawnowoczesnosc.pl/ogloszenie-o-naborze-1-2021-z-dnia-26.01.2021-r.,1320.html

Informacja dla osób ubiegających się o pomoc w zakresie Podejmowania Działalności Gospodarczej - Prezentacja
http://www.ztradycjawnowoczesnosc.pl/informacja-dla-osob-ubiegajacych-sie-o-pomoc-w-zakresie-podejmowania-dzialalnosci-gospodarczej-prezentacja,1330.html

  Wejscia: 609