strona domowa
strona domowa
Rajd Pieszy „Spacer Włóczykija” i nowe ścieżki turystyczne na terenie gminy
poniedziałek, 28 lutego 2022 06:07

W sobotę 26.02.2022 r. odbył się coroczny rajd pieszy "Spacer Włóczykija". Tym razem miał on szczególny charakter, ponieważ połączony był z otwarciem nowych tras pieszych - ścieżek turystycznych Góra Iwa (4 km) i Snopkowa Góra (0,7 km). Ścieżki te rozpoczynają się i kończą przy Grocie Solnej w Pruchniku Górnym tworząc pętle. Organizatorzy zadbali o każdy szczegół zapewniając m.in.: dobrą zabawę, piękną scenerię, czy dobre nastroje, dopisała także pogoda, ponieważ był to piękny słoneczny dzień. Pełna relacja z tego wydarzenia na stronie CKSiT w Pruchniku. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz do osobistego przejścia trasami nowych ścieżek turystycznych.

 

Pełna relacja rajdu:

  Wejscia: 939