strona domowa
strona domowa
Nominacje dla dyrektorów placówek oświatowych z terenu gminy
środa, 24 sierpnia 2022 05:39

W dniu 23.08.2022 r. w Urzędzie Miejskim w Pruchniku Burmistrz Wacław Szkoła spotkał się z dyrektorami dwóch szkół i przedszkola w celu powierzenia obowiązków. Po przeprowadzonych konkursach, dyrektorem Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku została wybrana dotychczasowa Pani Dyrektor Magdalena Długosz. Na dyrektora Szkoły Podstawowej w Jodłówce wybrano Panią Halinę Kamińską, która zastąpi na tej funkcji Pana Jerzego Wróbla, odchodzącego na emeryturę po 40 latach pracy w tej placówce. Obowiązki Dyrektora Przedszkola Samorządowego w Pruchniku pełnić będzie Pani Bożena Szkoła, dotychczasowy dyrektor.

Pan Burmistrz złożył gratulacje w związku z wygranymi konkursami, podziękował za dotychczasową owocną współpracę oraz życzył wielu sukcesów i wytrwałości w kierowaniu tak ważnymi placówkami, odpowiedzialnymi za naukę i wychowanie dzieci i młodzieży z Gminy Pruchnik.

 

  Wejscia: 691