strona domowa
strona domowa
Podziękowanie za 42 lata pracy!
piątek, 26 sierpnia 2022 10:09

Podczas XXXIV Sesji Rady Miejskiej w Pruchniku Burmistrz Pruchnika Wacław Szkoła wspólnie z pracownikami Urzędu złożył podziękowania dla Pana Jerzego Wróbla Dyrektora Szkoły Podstawowej w Jodłówce, przechodzącego na emeryturę po 42 latach pracy w tej szkole.

Pan Dyrektor rozpoczął pracę w Szkole Podstawowej w Jodłówce 20 sierpnia 1980 roku. Od roku 1997 nieprzerwanie przez 25 lat pełnił funkcję dyrektora tej placówki. Tuż po objęciu funkcji zorganizował uroczystości związane z nadaniem patrona szkole, która od tego czasu nosi imię Ignacego Łukasiewicza. Z dniem 31 sierpnia br., czyli po 42 latach pracy, Pan Dyrektor przechodzi na zasłużoną emeryturę. Jak wspomina w swoim wystąpieniu, ze szkołą jednak związany jest ponad pięćdziesiąt lat czyli pół wieku, ponieważ był uczniem tej placówki.

Jak wspomina burmistrz Wacław Szkoła – „współpraca z Panem Dyrektorem układała się bardzo dobrze. W ostatnim okresie czasu udało nam się wybudować salę gimnastyczną i przygotować dokumentację na termomodernizację szkoły.

Przez lata pracy, Pan Dyrektor upracował się mocno na polu nauczania i wychowania naszych dzieci.

Panie Dyrektorze!
Chciałbym Panu wyrazić wdzięczność za wykonaną pracę i wniesiony wkład w rozwój naszej gminy.   
Włożył Pan w wychowanie i kształcenie młodych ludzi wiele serca, ciężkiej pracy i zdrowia. Dawał Pan im to co mógł dać najlepszego. Chciałbym w imieniu samorządu Gminy Pruchnik i własnym za to wszystko serdecznie Panu podziękować.

Pan Burmistrz złożył także życzenia na rozpoczynany czas odpoczynku. Do życzeń dołączył się także Przewodniczący Rady Miejskiej w Pruchniku Wiesław Jamrozik. Na zakończenie życzenia i podziękowania złożyli także dyrektorzy szkół z terenu gminy.

Pan Dyrektor podziękował za życzliwość i wyrozumiałość oraz za współpracę, zarówno Panu Burmistrzowi i pracownikom Urzędu Miejskiego, radnym obecnej i wcześniejszych kadencji oraz dyrektorom szkół, po czym podkreślił, że praca w szkole zawsze była jego pasją i marzeniem, które się spełniło.

  Wejscia: 563