strona domowa
strona domowa
Wręczenie stopni awansów zawodowych dla nauczycieli
wtorek, 29 sierpnia 2023 11:21

Uzyskanie stopnia nauczyciela mianowanego jest jednym z etapów drogi zawodowej nauczycieli. W roku szkolnym 2022/2023 wniosek o podjęcie postępowania egzaminacyjnego złożyło dwóch nauczycieli Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Pruchniku.

Po pomyślnym zdaniu egzaminu, który odbył się w lipcu br., w dniu 25 sierpnia 2023 r. Pan Wacław Szkoła Burmistrz Pruchnika wręczył akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego Pani mgr Justynie Pasternak – nauczycielowi gry na akordeonie oraz Pani mgr Justynie Ignac-Kycia – nauczycielowi gry na fortepianie. Serdecznie gratulujemy, życzymy kolejnego awansu zawodowego oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 

 

 

 

  Wejscia: 481