strona domowa
strona domowa
Bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców Podkarpacia
piątek, 11 sierpnia 2017 12:35

 

 

Uprzejmie informujemy o możliwości udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych dla mieszkańców Podkarpacia w ramach realizowanego przez naszą firmę OPTeam projektu „Komputer oknem na świat dla osób dorosłych z Podkarpacia”

(RPPK.09.03.00-18-0250/16) finansowanych z w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegółowe informacje wraz z formularzami zgłoszeniowymi znajdują się na stronie (www.szkolenia.opteam.pl) oraz http://www.szkolenia.opteam.pl/oferta-szkoleniowa/projekt-efs-komputer-oknem-na-swiat-dla-osob-doroslych-z-podkarpacia-91.html .

 


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (pod nr 17 86 72 147 lub 131) oraz mailowego ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) .

 

  Wejscia: 1364