strona domowa
strona domowa
Plac zabaw przy Szkole Podstawowej w Rozborzu Długim
środa, 20 września 2017 05:46

W dniu 14.09.2017 r. został wykonany plac zabaw przy Szkole Podstawowej w Rozborzu Długim. Został on zrealizowany w ramach środków Funduszu Sołeckiego. Całkowity koszt tego zadania wyniósł 31 721,70 zł brutto, a jego Wykonawcą był Zakład Stolarski Waldemar Nowak Zębowo, ul. Lipowa nr 22, 64-310 Lwówek*


Zgodnie z umową zamontowano następujące urządzenia:

 

 1. Zestaw zabawowy - 1 kpl.
 2. Huśtawka ważka drewniana podwójna - 1 kpl.
 3. Huśtawka ważka z 4 siedzeniami - 1 kpl.
 4. Huśtawka podwójna z belką drewnianą - 1 kpl.
 5. Piaskownica zamykana - 1 kpl.
 6. Ścianka sprawnościowa - 1 kpl.
 7. Lokomotywa z wagonem - 1 kpl.
 8. Pomost z belką ruchomą - 1 kpl.
 9. Drabinka pozioma - 1 kpl.
 10. Kółko i krzyżyk - 1 kpl.
 11. Ławka parkowa - 1 kpl.


Ale to nie wszystko, ponieważ w styczniu br. zostały złożone do LGD Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” wnioski na budowę placów zabaw i siłowni zewnętrznej w miejscowościach: Świebodna, Pruchnik Górny, Hawłowice, Rzeplin, Rozbórz Długi i Hawłowice w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju). Wnioski czekają na ocenę Departamentu PROW Urzędu Marszałkowskiego. Dopiero po ocenie formalno – merytorycznej i podpisaniu umowy z Samorządem Województwa będzie możliwa budowa placów zabaw i siłowni.


*Wykonawca wybrany w wyniku zapytania ofertowego (link do procedury: http://www.pruchnik.bip.info.pl/index.php?idmp=244&r=r)

 

  Wejscia: 1606