strona domowa
strona domowa
Debata społeczna nt. bezpieczeństwa
poniedziałek, 23 października 2017 11:07

W imieniu organizatorów zapraszamy na debatę społeczną pt. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – Możesz mieć na nie wpływ!”, organizowaną przez Komendę Powiatową Policji w Jarosławiu w dniu 25 października 2017 r. o godz. 13:00 w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Pruchniku.

W trakcie debaty będzie mowa o bezpieczeństwie lokalnym i zasadach funkcjonowania „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” i aplikacji „Moja Komenda”.

Celem debaty jest zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymania szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Program debaty:

13.00 rozpoczęcie debaty – przywitanie gości

13.10-13.35 – zaprezentowanie aplikacji „Moja Komenda”, funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” i programów prewencyjnych realizowanych przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu

13.35-13.55 – dyskusja

14.00 – podsumowanie i zakończenie debaty.

  Wejscia: 1400