strona domowa
strona domowa
OGŁOSZENIE o dalszym zawieszeniu działalności ośrodków wsparcia na terenie Gminy Pruchnik
środa, 25 marca 2020 12:45

 

 

W związku z poleceniem Wojewody Podkarpackiego Burmistrz Pruchnika informuje, że na terenie Gminy Pruchnik od 26 marca do 10 kwietnia 2020 r. zawiesza się działalność ośrodków wsparcia:

 

 

a) Dziennego Domu Senior-Wigor w Pruchniku

b) Klubu Senior+ w Hawłowicach

c) Środowiskowych Domów Samopomocy w Pruchniku.

Na podstawie art. 11 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 374),  w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się choroby zakźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2BURMISTRZ PRUCHNIKA
Wacław Szkoła

  Wejscia: 1204