strona domowa
strona domowa
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań już trwa!!!

 

Już dzisiaj ruszył Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Przypominamy, że spis jest obowiązkowy, a podstawową formą jego przeprowadzenia jest samospis internetowy dostępny na stronie https://spis.gov.pl. Wraz z rozpoczęciem Narodowego Spisu Ludności i Mieszkań 1 kwietnia 2021 r. startuje Loteria promocyjna Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Szczegółowe informacje o loterii są dostępne na stronie internetowej: https://loteria.spis.gov.pl.

Do udziału w loterii uprawnione są pełnoletnie osoby fizyczne, które spiszą się za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie internetowej https://spis.gov.pl oraz zarejestrują się na stronie loterii.

W ramach Loterii odbędzie się 7 losowań. Losowania będą transmitowane na żywo poprzez stronę internetową Loterii oraz w mediach społecznościowych GUS, na kontach w serwisach Youtube oraz Facebook.

Nagrodami w Loterii są karty podarunkowe o wartości 500 zł i 1000 zł każda oraz 16 samochodów miejskich  - Toyota Yaris. Przyjmowanie zgłoszeń do loterii rusza 22.04.2021 r. dlatego ważne jest zachowanie wiadomości z 10 - znakowym Kodem Potwierdzającym Dokonanie Samospisu.

W związku z trwającym NSP 2021 otrzymujemy sygnały o tym, że pojawili się oszuści, podający się za rachmistrzów spisowych. Prosimy, aby w takich sytuacjach przypadki te zgłaszać na Policję. Prawdziwi rachmistrze rozpoczną pracę dopiero od 4 maja br.

Więcej o takich przypadkach w TVP 3 Rzeszów pod adresem -  https://rzeszow.tvp.pl/53069350/narodowy-spis-powszechny-ludnosci-i-mieszkan-uwaga-na-oszustow

 

  Wejscia: 760