strona domowa
strona domowa
Program "Poznaj Podkarpackie" a w nim Powiat Jarosławski i oczywiście Gmina Pruchnik
środa, 18 sierpnia 2021 05:49

Powiat Jarosławski skrywa wiele atrakcji, może nie tak znanych jak Tatry czy morze, jednak można tutaj znaleźć wiele sposobów do spędzania wolnego czasu, zarówno aktywnie jak i odpoczywając na plaży. Kilka propozycji przygotowało TVP 3 Rzeszów w programie "Poznaj Podkarpackie". Znajdują się tutaj propozycje do zwiedzania i odwiedzania powiatu jarosławskiego, a w szczególności Gminy Pruchnik. Można tutaj wiele zobaczyć, odpocząć w pięknych okolicznościach natury i aktywnie spędzić dzień, weekend czy zagościć na dobre - serdecznie zapraszamy!

Czy wiecie, że na północy naszego powiatu, w lasach gminy Wiązownica wyznaczono 79 km tras rowerowych dla każdego? Albo, że  akademicki mistrz Podkarpacia w kolarstwie górskim bardzo sobie chwali treningi po leśnych ścieżkach w okolicach Pruchnika? Był także najlepszy na świecie przepis na królewskiego sandacza, choć wszystkie złowione podczas programu ryby trafiły z powrotem do wody. Fascynuje także coraz bardziej zalew ZEK w Radymnie. Nie zabrakło nordic walking, przyjemnego „plażingu”, pasji fotograficznej oraz „czasu w las”. Dla tych, którzy przegapili #poznajPodkarpackie w telewizji, albo zechcą obejrzeć jeszcze raz (warto!):

 

/tekst kursywą za: powiat.jaroslawski.pl/Zobacz odcinek 1 - Zapraszamy do powiatu jarosławskiegoZobacz odcinek 2 - Na rowery wokół Pruchnika

 

Zobacz odcinek 3 - Zalew ZEK w Radymnie

 

Zobacz odcinek 4 - Łowimy na rzece San w Jarosławiu 

Zobacz odcinek 5 - Czas w las

 

Zdjęcia - TVP 3 Rzeszów

  Wejscia: 2670