strona domowa
strona domowa
„FOTOGRAFIE Z DAWNEJ PRACY” – KONKURS FOTOGRAFICZNY Z ATRAKCYJNYMI NAGRODAMI
wtorek, 13 września 2022 11:00

Uwaga, uwaga! Portal Aplikuj.pl zaprasza wszystkie osoby w wieku 50+ z województwa podkarpackiego i lubelskiego do udziału w naszej fotograficznej zabawie „Fotografie z dawnej pracy”. Chcielibyśmy, żebyście pomogli nam w zebraniu jak największej liczby ciekawych zdjęć przedstawiających dawne miejsca pracy. Miałyby one posłużyć do stworzenia wspaniałej galerii, która pokaże zmiany jakie nastąpiły w ciągu ostatnich dziesięcioleci.

Swój udział można zgłosić poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie. Formularz można wypełnić samodzielnie lub z pomocą bliskich osób. Czas na nadsyłanie fotografii mija 16 października 2022 r.

Dla najlepszych przygotowane są świetne nagrody telefony komórkowe, kursy komputerowe (strefakursow.pl), książki i przydatne gadżety, dlatego warto poszukać zdjęć w pamiątkowych albumach.

W razie pytań odsyłamy do regulaminu:
https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie

  Wejscia: 627