strona domowa
strona domowa
Nagrody Burmistrza Pruchnika z okazji Dnia Edukacji Narodowej
piątek, 14 października 2022 11:55

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miejskim w Pruchniku odbyła się uroczystość wręczenia nagród Burmistrza Pruchnika z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy szkół i przedszkoli wraz z wyróżnionymi nauczycielami, przedstawiciele Rady Miejskiej w Pruchniku, Przewodnicząca Oddziału ZNP w Pruchniku, dyrektorzy i kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych oraz oczywiście organizatorzy Burmistrz Pruchnika Wacław Szkoła wraz z współpracownikami.

Prowadząca uroczystość Weronika Szeliga, powitała wszystkich obecnych, po czym Pan Burmistrz Wacław Szkoła tytułem wstępu podkreślił znaczenie pracy nauczycieli oraz ich wpływ na kształtowanie przyszłego społeczeństwa. Pan Burmistrz zaznaczył również, że ta niezwykle ważna i odpowiedzialna praca, przynosi wymierne efekty dopiero po latach, dlatego wymaga szacunku i zrozumienia.

Nagrodzeni zostali:

  1. Magdalena Długosz - Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pruchniku
  2. Barbara Mroczka – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rozborzu Długim
  3. Beata Gomułka - Nauczycielka Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pruchniku
  4. Waldemar Wańkowicz - Nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pruchniku
  5. Marcina Szeliga - Nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pruchniku
  6. Agnieszka Buryło - Nauczycielka  Szkoły Podstawowej w Kramarzówce
  7. Ewelina Dul - Nauczycielka Szkoły Podstawowej w Rozborzu Długim.


Pan Burmistrz wspólnie z Sekretarzem Gminy Robertem Grządzielem i Przewodniczącym Rady Miejskiej w Pruchniku Wiesławem Jamrozikiem złożyli również życzenia dla wszystkich dyrektorów, nauczycieli i pracowników placówek oświatowych z okazji przypadającego święta wręczając okolicznościowe podziękowania i życzenia.

 

 

 

  Wejscia: 1380