Wyniki Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Pruchnika i Prezesa KTS Strażak Pruchnik
piątek, 25 listopada 2022 12:36

W dniach 25-26.11.2022 r. w hali sportowej w Pruchniku odbył się VIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Pruchnika i Prezesa KTS „Strażak” Pruchnik pod honorowym patronatem Posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana.

W piątkowych rozgrywkach (25.11) rywalizowali uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy.

W otwarciu turnieju uczestniczył Wacław Szkoła – Burmistrz Pruchnika oraz Stanisław Szkoła - Prezes Klubu Tenisa Stołowego „Strażak” Pruchnik.

Medale i puchary w imieniu Burmistrza Pruchnika wspólnie z Prezesem KTS "Strażak" wręczał Robert Grządziel - Sekretarz Gminy Pruchnik.

Wyniki przedstawiają się następująco:

kategoria I - uczniowie klas 1- 5

2. Fabian Szpytma - SP Nr 1 w Pruchniku
  3. Gabriel Węgrzyn - SP Nr 1 w Pruchniku
  4. Hubert Capik - SP w Jodłówce

Gratulujemy w szczególności zwycięzcom, ale również wszystkim uczestnikom, trenerom oraz nauczycielom.

W drugim dniu turnieju (26.11.2022 r.) rywalizowały grupy zorganizowane.

W tym dniu w turnieju uczestniczył Tadeusz Chrzan - Poseł na Sejm RP, Stanisław Kłopot - Starosta Jarosławski biorący udział w rozgrywkach wraz ze swoją drożyną, Wacław Szkoła Burmistrz Pruchnika, Stanisław Szkoła - Prezes KTS Strażak Pruchnik wraz ze swoją drużyną.

Reprezentacja naszego Urzędu w składzie Wojciech Stec, Mateusz Fudali, Marek Moskwa i  Wojtek Olejarz (grający w zastępstwie) zajęła II miejsce.

Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:

1.Strażacy z OSP Pruchnik nr 3
2. Urząd Miejski w Pruchniku