strona domowa
strona domowa
Dofinansowanie na rozwijanie działalności gospodarczej
wtorek, 20 grudnia 2022 06:37

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zakres naboru – Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność przez Rozwijanie działalności gospodarczej

Termin składania wniosków – od 30 grudnia 2022 r. do 16 stycznia 2023 r.

Beneficjenci: O pomoc może ubiegać podmiot będący:

 

  1. osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą, jeżeli miejsce oznaczone adresem, pod którym wykonuje działalność gospodarczą, wpisanym do CEIDG, znajduje się na obszarze wiejskim objętym LSR tj.: na obszarze gmin: Chłopice, Kańczuga, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Radymno, Roźwienica oraz Miasta Radymna.
  2. osobą prawną, z wyłączeniem województwa, jeżeli siedziba tej osoby lub jej oddziału znajduje się na obszarze wiejskim objętym LSR tj.: na obszarze gmin: Chłopice, Kańczuga, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Radymno, Roźwienica oraz Miasta Radymna, albo
  3. jednostką organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, której ustawa przyznaje zdolność prawną, jeżeli siedziba tej jednostki lub jej oddziału znajduje się na obszarze wiejskim objętym LSR tj.: na obszarze gmin: Chłopice, Kańczuga, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Radymno, Roźwienica oraz Miasta Radymna.

W przypadku w/w podmiotów o pomoc mogą się ubiegać mikro lub małe przedsiębiorstwa.

Miejsce składania wniosków: Biuro Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność”, ul. Kościuszki 26, 37-500 Jarosław, od poniedziałku do piątku w godzinach: 08.00 – 16.00.

Minimalna liczba punktów której uzyskanie jest warunkiem wyboru operacji – 40 pkt./ max 80 pkt.

Limit środków dostępnych w naborze – 124 418,25  EURO (co stanowi 497 673 zł wg indykatywnego kursu 4 PLN/EUR)

Aktualne formularze zamieszczone są na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pod adresem:

https://www.gov.pl/web/arimr/poddzialanie-192-wsparcie-na-wdrazanie-operacji-w-ramach-strategii-rozwoju-lokalnego-kierowanego-przez-spolecznosc3?fbclid=IwAR3w6wSYTfZbZFqNGHFl0pYD7aL1uGXRVWxZeRxi_fTno_GueBOoDUIBr80

(dot. I. Operacje w ramach poddziałania 19.2 z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej).

Szczegółowe informacje dotyczące naboru można uzyskać w siedzibie Biura Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność”, ul. Kościuszki 26, 37-500 Jarosław oraz pod numerem telefonu 16 621 90 65 od poniedziałku do piątku w godzinach: 08.00 – 16.00 lub bezpośrednio pod linkiem:

http://www.ztradycjawnowoczesnosc.pl/asp/ogloszenie-o-naborze-1-2022-z-dnia-16122022-r,1,artykul,1,79

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Z Tradycją w Nowoczesność"
Pawłosiów 88, 37-500 Jarosław


adres biura: ul. Kościuszki 26, 37-500 Jarosław
tel/fax: 16 621 90 65

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
strona: www.ztradycjawnowoczesnosc.pl

  Wejscia: 601