strona domowa
strona domowa
Konsultacje społeczne w sprawie zasad i trybu udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku, wpisanym do rejestru zabytków.
piątek, 10 lutego 2023 09:17

Konsultacje w zakresie projektu uchwały Rady Miejskiej w Pruchniku w sprawie zasad i trybu udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków, sposobu jej rozliczania oraz sposobów kontroli w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków


Pruchnik, dnia 10.02.2023

Burmistrz Pruchnika zaprasza do udziału w konsultacjach projektu uchwały Rady Miejskiej w Pruchniku w sprawie zasad i trybu udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków, sposobu jej rozliczania oraz sposobów kontroli w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

Termin rozpoczęcia konsultacji: 13.02.2023 r.
Termin zakończenia konsultacji: 20.02.2023 r.

Uwagi w formie wyrażenia pisemnej opinii do przedmiotowego projektu można przesyłać w terminie do dnia 20.02.2023 r. do godz. 15:00 na:

  • elektronicznie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • pisemnie na adres: Urząd Miejski w Pruchniku, ul. Rynek 1, 37-560 Pruchnik.


Niniejsze konsultacje przeprowadza się celem poznania opinii organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w sprawie przedmiotowego projektu Uchwały.

 

Do pobrania:

  1. Zarządzenie Nr 7/2023 Burmistrza Pruchnika z dnia 07.02.2023 r.
  2. Projekt Uchwały.
  3. Wyniki konsultacji - 21.02.2023 r.
  Wejscia: 603