Twój głos jest ważny, zgłoś swój pomysł!
środa, 22 marca 2023 08:51

W związku z ogłoszonym przez Zarząd Województwa Podkarpackiego konkursem na wybór Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność objętego Planem Strategicznym Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 i Programem Regionalnym Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” przystąpiła do opracowania tego dokumentu. Zachęcamy do aktywnego włączenia się lokalnej społeczności oraz przekazywania uwag i  inicjatyw dotyczących rozwoju obszarów wiejskich.

Osoby/podmioty, które chcą zgłosić pomysły i opinie mogą kontaktować się z biurem Lokalnej Grupy Działania za pośrednictwem poczty mailowej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , poczty tradycyjnej - pod adresem: ul. Kościuszki 26, 37-500 Jarosław, telefonicznie - pod numerem: 16 621 90 65, osobiście w godzinach pracy biura lub z koordynatorem gminnym.