strona domowa
strona domowa
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne w ramach akcji „Przedsiębiorcze Pogranicze - dotacje dla firm z pogranicza”
wtorek, 30 maja 2023 12:18

Celem spotkania pn. „Wsparcie rozwoju i konkurencyjności MŚP w formie dotacji” jest zapoznanie potencjalnych beneficjentów programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 z zagadnieniami dotyczącymi aktualnego naboru w ramach Działania 1.3 Wsparcie MŚP – Dotacja, Typ projektu: Wsparcie rozwoju i konkurencyjności MŚP w formie dotacji.

Rejestracja na spotkanie odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Potwierdzenie wysyłane jest na adres mailowy, który podany został w formularzu zgłoszeniowym. W sytuacji nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt z organizatorem.

Termin i miejsce spotkania:

5 czerwca 2023 r. godz. 13:00
Urząd Gminy Radymno (sala narad)
ul. Lwowska 38, 37-550 Radymno – formularz zgłoszeniowy

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu bezpłatnych spotkań informacyjnych w ramach akcji „Przedsiębiorcze Pogranicze - dotacje dla firm z pogranicza”. Harmonogram pozostałych spotkań dostępny jest pod adresem: https://tiny.pl/chkpx

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkań.

Spotkania skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą w sposób zorganizowany i ciągły oraz mających siedzibę lub oddział albo stałe miejsce wykonywania działalności gospodarczej na przygranicznym obszarze funkcjonalnym na zewnętrznej granicy UE przez okres nie krótszy niż 12 miesięcy.

Przygraniczny obszar funkcjonalny na zewnętrznej granicy UE z Ukrainą obejmuje 43 gminy: Baligród, Bircza, Chłopice, Cieszanów, Cisna, Czarna, Dubiecko, Dydnia, Fredropol, Horyniec-Zdrój, m. Jarosław, Jarosław, Krasiczyn, Krzywcza, Laszki, Lesko, Lubaczów, m. Lubaczów, Lutowiska, Medyka, Narol, Oleszyce, Olszanica, Orły, Pawłosiów, Pruchnik, Przemyśl, m. Przemyśl, Radymno, m. Radymno, Rokietnica, Roźwienica, Sanok, m. Sanok, Solina, Stary Dzików, Stubno, Tyrawa Wołoska, Ustrzyki Dolne, Wiązownica, Wielkie Oczy, Zagórz, Żurawica.


Agenda spotkania:

12:45 – 13:00    Rejestracja uczestników

13:00 – 13:15    Omówienie harmonogramu naborów wniosków o dofinansowanie dla Programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-202713:15 – 14:00    Omówienie Działania 1.3 Wsparcie MŚP – Dotacja
Typ projektu: Wsparcie rozwoju i konkurencyjności MŚP w formie dotacji

  • kto może składać wnioski o dofinansowanie
  • na co można otrzymać dofinansowanie
  • kwota dofinansowania
  • terminy i niezbędne dokumenty

Omówienie kryteriów wyboru projektów
14:00 – 14:15    Przerwa

14:15 – 15:00    Przedstawienie informacji dotyczących wydatków kwalifikowanych w ramach Działania 1.3 Wsparcie MŚP – Dotacja

15:00 – 15:30    Omówienie najczęściej pojawiających się pytań.  
Dyskusja – pytania i odpowiedzi

15:30    Zakończenie spotkania

Organizatorzy spotkań:


Sieć Punków Informacyjnych Funduszy Europejskich
al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
tel.: 17 747 64 15, 17 747 64 82, 17 747 64 88
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

  Wejscia: 390