strona domowa
strona domowa
Uroczysta zbiórka w PSP w Jarosławiu – zakończenie służby Komendanta Powiatowego PSP w Jarosławiu
środa, 21 lutego 2024 12:59

We wtorek 20 lutego 2024 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu, która odbyła się w uroczysta  zbiórka w związku ze zdaniem obowiązków st. bryg. Krzysztofa Kowala Komendanta Powiatowego PSP w Jarosławiu i zakończenia służby w Państwowej Straży Pożarnej.

Gminę Pruchnik w tej uroczystości reprezentował Pan Wacław Szkoła Burmistrz Pruchnika, który w imieniu samorządu Gminy Pruchnik, strażaków ochotników i własnym złożył  podziękowania za długoletnią, bardzo dobrą i owocną współpracę w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa, życząc dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia, a także  wręczył Panu Komendantowi płaskorzeźbę Św. Floriana.

 

Zdjęcia: PSP w Jarosławiu
 

  Wejscia: 838