strona domowa
strona domowa
58 AKCJA KRWIODAWSTWA
czwartek, 28 marca 2024 09:57

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie oraz Klub HDK PCK "Strażak" przy Stowarzyszeniu Miłośników Ziemi Pruchnickiej, zaprasza na 58 Akcję Krwiodawstwa pod Honorowym Patronatem Starosty Jarosławskiego, która odbędzie się 7 kwietnia 2024r. w stołówce byłego Gimnazjum w Pruchniku, w godzinach  9.00 -13.00.


Wszyscy uczestnicy akcji będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody m.in. vouchery: do baru, na zakup paliwa i zabiegi kosmetyczne. Dziękujemy bardzo wspierającym nas instytucjom i firmom, a są to:

 

  • Starostwo Powiatowe w Jarosławiu
  • Sklep „Stary Kufer” w Pruchniku
  • Stacja paliw MOYA w Pruchniku
  • Bar „Rynek 12” w Pruchniku
  • Gabinet kosmetyczny „Perła” w Pruchniku
  • „Studio Piękna” Justyna Henclik w Pruchniku.

Stałe zapotrzebowanie na krew powoduje, że tylko dzięki honorowym dawcom krwi możliwe jest zapewnienie niezbędnych zapasów tego bezcennego leku ratującego życie i zdrowie innych ludzi.

Krew może oddać każda osoba która ukończyła 18 rok życia a nie przekroczyła 65, czuje się obecnie zdrowa, spożyła w dniu oddawania krwi lekki posiłek i co najmniej dzień wcześniej nie spożywała alkoholu. Ważne jest również posiadanie ze sobą dowodu osobistego.
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy...

  Wejscia: 513